Naslovna  >  Pločnik  >  Illectricity Nucomers Night
 
Naslovna  >  Pločnik  >  Illectricity...

Illectricity Nucomers Night

26.11.2016.
20:00
-
27.11.2016.
02:00

▃ 26.11. / subota @ Pločnik
ILLECTRICITY NUCOMERS NIGHT
(supported by Native Instruments, Earwear & Mixmag Adria)

Illectricity organizira Nucomers natječaj koji traje do ponedjeljka, 14. studenog, finalisti odabrani među mladim neafirmiranim DJ-evima i producentima će nastupiti na Nucomers Night večeri, a pobjednik će osvojiti NATIVE INSTRUMENTS S8 kontroler te EARWEAR by Neuroth profesionalnu zaštitu sluha.

Ako ste DJ i/ili producirate bilo koju varijaciju elektroničke glazbe, s naglaskom na inovativnost, svestranost i kreativnost te još niste nastupili kao DJ/live act na većim projektima, niti službeno izdali svoju glazbu na poznatijoj glazbenoj etiketi, pošaljite svoje materijale na illectricity@gmail.com. Prijava na Nucomers natječaj treba sadržavati linkove na vašu glazbu, biografiju, ime i prezime, godine starosti, e-mail adresu, broj mobitela i u koju kategoriju se prijavljujete (DJ ili live act). Prijave traju do 14. studenog (i 14. sve do ponoći).

Finalisti će biti objavljeni 20. studenog u 21h, te će u subotu 26. studenog nastupiti na Nucomers Night večeri u novootvorenom Pločniku. Tamo će o pobjedniku odlučivati žiri sastavljen od članova CFSN DJs kolektiva (Funk Guru, ... phillipe, itch) te njihovih kolega sa scene: Labud iz zagrebačkog kolektiva ekstrakt, šef Burek etikete Pytzek te LilaCube, osnivačica NO BALANCE kolektiva i finalistica Nucomers natječaja 2014. godine.


▃ NUCOMERS FINALISTI I POBJEDNICI (2005. - 2015.):

Finalisti 2005.: Kodin, Dubway, Robert Radamant & Visitor Q, Zmayo i Etui Etui Soniczoil

Finalisti 2007.: 100NAMES (live), Bruno Kirin (live), ManMachine (live), Leeks, Zookey

Finalisti 2008.: Dots, Inconnector (live), Toovar (live), Naos (live)
Pobjednik: Crisis.Dub (Foil)

Finalisti 2009.: Dwight Glove, Sinister, Microslav
Pobjednik: Iggy Dub

Finalisti 2010.: Foundation, Funphreak (live), Elektro Pionir, Your Name, Pwnasonic

Finalisti 2011.: I am Kiwi (live), Kula, Medvedev, PeroDespero, Okor, D'Noizz
Pobjednik: Moz (live)

Finalisti 2012.: What The Funk, 3Ska, Pudlica, The Purpose Player, AL:XX
Pobjednik: El Commando

Finalisti 2013.: Infracta, Digital View, Konchasness, Vrle, Viatori
Pobjednik: Viatori

Finalisti 2014.: mapalma, Lila Cube, DeeNO aka 2Tall, LaSeech
Pobjednik: SZCH / f šćekić

Finalisti 2015.: Masturbeator, Kommoda, Apollo Eighteen, Richo
Pobjednik: Ana Antonova


ILLECTRICITY FESTIVAL 2016: https://www.facebook.com/events/1686138001714444/
  Prikaži više Prikaži manje

97 dolazaka
Podijeli događaj:    
Mjesto održavanja:

Slični događaji

© 2017 CDK d.o.o.